Naše služby

Průmyslové areály, velká parkoviště, komerční prostory, ale také okolí bytových či rodinných domů jsou místa, kde je využívána dlažba ve velkém rozsahu pro svou snadnou údržbu. Avšak i na těchto místech dlažba trpí a nesprávným čištěním na povrchu vznikají vrstvy usazenin, které je třeba patřičně odstranit a povrch ošetřit tak, aby vypadal zase jako nový.
Naše služby vám zajistí reprezentativní a svěží vzhled venkovních dlažeb a jejich ochranu.
Vypořádáme se s prorůstajícím mechem, houbami, řasami, plevelem.


Efektivita, hospodárnost, čistota a hygiena.

  • Čištění je velmi důkladné, jelikož jsou při tomto postupu kombinovány vlastnosti vody a tlaku, dle potřeby také vysokých teplot, čisticích a dezinfekčních prostředků.

  • Vysokotlaké čištění je velmi efektivní, jelikož se proud vody přizpůsobí všem tvarům a nerovnostem povrchu.

  • Čištění vysokotlakým proudem je úsporné z hlediska potřebného množství vody a čisticích prostředků. Spotřeba vody je díky zúženému průřezu vysokotlaké trysky až o 85 % nižší než například u zahradní hadice.

  

Technologie čištění

Používáme profesionální vysokotlaké čističe a vysoce kvalitní a šetrné čistící přípravky značky Kärcher, které se perfektně doplňují a vzájemně skvěle fungují. Záleží nám na tom, aby vaše venkovní plochy byly dokonale čisté bez zbytečné námahy.

Profesionální čištění solárních panelů

Zanedbaná údržba solárních panelů způsobuje ztrátu výkonu! 

Bez čištění speciálními přípravky se snižuje úroveň výkonu. Nejúčinnější je umývaní tlakovou vodu s přísadou vhodného čistícího prostředku, který navíc v dalším provozu znesnadňuje usazovaní nečistot na skle panelu.

Pravidelná údržba zvýší životnost a výkonnost celého solárního systému! 


Kontakty

Milan Ritter IČO: 65799542 / Zhoř 148, 588 26, Zhoř u Jihlavy

+420 601 345 254

proficistenidlazeb@proficistenidlazeb.cz

PO-PÁ: 8-17 hod.

Ukázka naší práce